Tábor

tábor vlčat a světlušek

V ceně tábora je doprava, strava 5x denně (v případě hladu druhá večeře), materiál pro táborovou činnost, výlety mimo tábor, táborové tričko, drobné odměny.

tábor skautů a skautek

V ceně tábora je doprava osob i materiálu (+ lodí), strava 5x denně (v případě hladu druhá večeře), materiál pro táborovou činnost, pronájem kluboven při putování, táborové tričko, drobné odměny.

Platba za tábor je rozdělena do 2 částí – zálohy a doplatku, které je možno platit pouze přes účet. K zaplacení obou částí budete vyzvání přes e-mail.

Tábor vlčat a světlušek

Jedná se o 14denní stálý tábor na našem tábořišti v Boskovštejně. Děti se budou na táboře věnovat táborovým hrám, pracím, praktickým a skautským dovednostem, vyjedou na výlety do okolí a poznají více přírodu.

doprava osob a zavazadel

Odjezd:

Příjezd:

Výběr zavazadel před táborem:

Výdej zavazadel po táboře:

místo konání tábora VaS

Adresa pro pohledy a dopejsky:

Prosíme, abyste neposílali dětem sladkosti a velké balíčky se sladkostmi.

Tábor skautů a skautek

Letošní tábor potrvá 19 dní a bude rozdělen do tří částí. V první části, trvající od 16. do 20., budeme sjíždět řeku Dyji, ve druhé části, počínající dnem konce vody do 28., strávíme společné dny s vlčaty a světluškami na našem tábořišti a poté započnem třetí, putovní část, ve které společně probádáme lesy a louky v okolí Jevišovic.

doprava osob a zavazadel

Odjezd:

Příjezd:

Výběr i výdej náhradního oblečení na společnou část tábora je společný s vlčaty a světluškami.

místo konání tábora SaS
První část

Řeka Dyje – první noc Vodárna Dyje, druhá noc tábořiště Krhovice, třetí noc tábořiště Hrádek, čtvrtá noc tábořiště Hevlín.

Druhá část

Malebná louka uprostřed přírody mezi obcemi Boskovštejn a Jevišovice. Souřadnice k táboru jsou 48.9883772N, 15.9502603E. Adresa pro dopisy stejná jako pro tábor vlčat a světlušek.

Třetí část

Pole, lesy, louky mezi Jevišovicemi a Mikulovem.

S sebou při odjezdu na tábor:
  • vytištěnou a vyplněnou anamnézu (přiložena v e-mailu v Levitiu),
  • vytištěný a podepsaný souhrnný souhlas pro převoz a poskytování zdravotních údajů (přiloženo v e-mailu v Levitiu),
  • vytištěnou kartičku pojišťovny (Ti, kterým dáme vědět – od některých dětí máme u sebe),
  • seznam léků – podepsané léky s přesným dávkováním, ideálně v uzavíratelném sáčku,
  • zdravotní způsobilost (vystavuje lékař).
Jak zabalit skauty a skautky

Do 2 zavazadel – krosny a kufru/tašky.

Do krosny

Věci na vodu – spacák, karimatka, baterka, hygiena (kartáček, hřeben, vlhčené ubrousky, další malé potřeby) – NE PASTA ANI MÝDLO (máme eko), repelent, krém na opalování, papírové kapesníky, osuška, pláštěnka, ešus a lžíce, utěrka, láhev na pití (minimálně 1 litr), baterka + náhradní baterie, nůž (ostrý), oblečení na vodu i do kempu – 4 trička, 3 kraťasy, 2 mikiny, 1 bunda, 1 kalhoty s dlouhým nohávem, 2x plavky (spíš holky, kvůli prochladnutí), kšiltovka, uzavřené boty do vody (ne kroksy, ne žabky, ne sandály), skautský šátek.

S tímto zavazadlem odjíždíme společným vlakem směr Znojmo.

Do kufru / tašky

Věci na společnou část tábora (podobné dle seznamu níže pro vlčata a světlušky) + věci na puťák: vazelína, plachta Tyvek (pod karimatku) – kdo má (silně doporučujeme), plachta na přístěšek (kdo má, bude se hodit), další věci doplníme v průběhu.

seznam vybavení na tábor pro vlčata a světlušky
K odjezdu
  • svačina, oběd (začínáme společnou večeří)
  • láhev s pitím na 1 litr (opakovaně plnitelnou)
  • menší batůžek (se zmíněnou svačinou)
  • skautský šátek, skautskou kšiltovku, oddílové tričko
Oblečení
  • skautský základ – skautský kroj, kraťasy olivové barvy, skautskou pokrývku hlavy, šátek, opasek
  • plavky
  • kraťasy (3 ks)
  • dlouhé kalhoty (2 ks)
  • bunda
  • slabé ponožky (7 ks)
  • silné ponožky (2 ks)
  • spodní prádlo (10 ks)
  • trička (8 ks)
  • tričko či košile s dlouhým rukávem (1-2 ks)
  • mikina nebo svetr (2 ks)
  • sandály / tenisky / pohorky
  • gumáky
  • oblečení na spaní

Skautský základ
Každý účastník tábora má skautskou košili se základními nášivkami, kraťasy zelené barvy, skautskou kšiltovku a opasek.
Vše lze nakoupit na JUNSHOP.CZ
Před táborem budeme dělat hromadnou objednávku, v případě zájmu o nakoupení věcí ze skautského obchodu kontaktujte Šárku Komínkovou – Špuntíka na spuntik@skaut.cz do 31. 5. 2024

• karimatka
  • spacák
  • polštářek
  • malého plyšáka na spaní ?
  • potřeby osobní hygieny (kartáček, hřeben) – není třeba kupovat šampony, mýdla ani zubní pasty – vše kupujeme sami v ekologické variantě
  • repelent (stříkací), krém na opalování
  • pytel na špinavé prádlo
  • papírové kapesníky (množství dle uvážení)