Strašidla

Mutěnice opět napadla strašidla! Pomoz skautskému Protistrašidlovému týmu všechna omráčit a zahnat, aby již nestrašila občany Mutěnic!

Tento rok jsme vyvinuli speciální Protistrašidlovou aplikaci, ve které se celý lov bude odehrávat.

Naleznete již na Google storu nebo Apple obchodu – pro účast se tedy nutné si ji stáhnout do mobilního telefonu.

Aplikace se jmenuje ActionBound a je ke stažení zdarma.

KE HŘE NENÍ POTŘEBA MÍT MOBILNÍ DATA, OVŠEM APLIKACI MUSÍTE OTEVŘÍT A UZAVŘÍT NA WIFI/S PŘIPOJENÝMI DATY – JINAK VAŠE LOVENÍ STRAŠIDEL NEBUDE NAHRÁNO DO SYSTÉMU.

V neděli 6. 2. se v 8.00 ráno přímo zde objeví QR kód, který naskenujete do aplikace.

Následně vás aplikace začne postupně posílat na trasu, na které se strašidla nachází. Celá trasa zabere asi 2,5 hodiny, proto se dobře oblečte!

Potkáte spoustu strašidel, která omráčíte správnou odpovědí na otázku! A pak vás aplikace povede dál!

V neděli 13. 2. provedeme slosování a ten nejlepší lovec strašidel dostane hodnotné skautské ceny!