Klubovna

Klubovna se nachází v areálu FK Mutěnice, na konci Ubytovny (po kovových schodech nahoru). Nemovitost je majetkem obce Mutěnice a v pronájmu ji máme od roku 2012.

Naše klubovna je pod ulicí Vinařská, kousek od vlakové zastávky, v červeném kolečku. Jedná se o budovu ubytovny.
Hlavní místnost, kterou hlídá nástěnná malba sv. Jiřího bojujícího s drakem.

Klubovna nabízí:

• velkou společenskou místnost ke spánku pro 15, maximálně 20 lidí (ovšem pokud se nebráníte spánku ve vstupní místnosti s kuchyní, míst je 25)
  • malou místnost s rozkládacím gaučem a místem ke spánku pro 3 lidi
  • elektrický proud
  • topení v podobě přímotopů
  • kuchyňku s elektrickým vařičem, varnou konvicí (včetně vybavení, několika málo talířů, misek, příborů, hrnců a pánví, hrnečků na pití), lednicí a mikrovlnnou troubou
  • pitná a teplá voda
  • koupelna se záchodem, sprchovým koutem a sušákem na prádlo
  • po domluvě vybavení jako lana a sedáky, deskové hry, výtvarné potřeby, sportovní potřeby
  • po včasné domluvě možnost zapůjčení plátna a dataprojektoru, přenosného ohniště (nutnost nahlásit majiteli objektu – včas hlásit!), vzduchovku